Övriga funktionärer

Foto saknas

Christer Wendel

Ledare, Kårutbildningsledare
E-post: christer.wendel@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-633 39 99

Foto saknas

Andreas Johansson

Ansvarig ledare, Webbansvarig
E-post: andreas.johansson@huddingescoutkar.se
Mobil:
073-0779709

Ansvarig avdelningsledare för utmanaravdelningen Fötterna. Sköter även om hemsidan.

Foto saknas

John Kemmlert

Materialförvaltare
E-post: john.kemmlert@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-266 35 98

Foto saknas

Johan Stålhammar

Materialförvaltare
E-post: johan.stalhammar@huddingescoutkar.se
Telefon:
08-711 22 44
Mobil:
070-509 41 38

Foto saknas

Urban Jönsson

Uthyrningsansvarig Gladö
E-post: glado@huddingescoutkar.se
Telefon:
08-711 97 39
Mobil:
070-789 54 02

Hör av er till mig om ni vill boka vår scoutstuga på Gladö!

Foto saknas

Martin Lindgren

Stugfogde Kvarnberget
E-post: martin_lindgren@hotmail.com
Telefon:
08-774 01 00
Mobil:
070-755 77 14

Foto saknas

Helena Stålhammar

Funktionär
E-post: helena.stalhammar@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-605 04 90

Foto saknas

Patrik Liedgren

Funktionär
E-post: patrik.liedgren@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-943 35 05

Foto saknas

Ola Persson

Funktionär
E-post: ola.o.persson@gmail.com
Mobil:
070-254 67 76

Foto saknas

Torbjörn Ekmark

Funktionär
E-post: torbjorn@ekmark.net
Mobil:
070-485 08 57

Foto saknas

Linda Bolme

Medlemsregistrerare
E-post: linda.bolme@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-780 82 17