Kårstyrelsen

Foto saknas

Malin Fredriksson

Ordförande
E-post: malin.fredriksson@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-219 22 02

Foto saknas

Göran Axelsson

Vice Ordförande
E-post: goran.axelsson@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-246 28 86

Foto saknas

Göran Andersson

Kassör
E-post: goran.andersson@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-863 46 78

Foto saknas

Sara Tengelin Thorsell

Ansvarig ledare
E-post: sara.thorsell@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-644 77 20

Ansvarig avdelningsledare för spåraravdelningen Solen

Foto saknas

Ann Hjelm

Ansvarig ledare
E-post: ann.hjelm@huddingescoutkar.se

Ansvarig avdelningsledare för upptäckaravdelningen Fablernas Värld

Foto saknas

Jonathan Morian Wernhammar

Roverlagsrepresentant
E-post: jonathan.morian@huddingescoutkar.se

Kontaktperson för roverlaget Big Foot

Foto saknas

Andreas Johansson

Ansvarig ledare, Webbansvarig
E-post: andreas.johansson@huddingescoutkar.se
Mobil:
073-0779709

Ansvarig avdelningsledare för utmanaravdelningen Fötterna. Sköter om hemsidan.

Foto saknas

Gunnar Magnusson

Ledare
E-post: gunnar.magnusson@huddingescoutkar.se
Telefon:
08-6767115