Alla ledare

Ledare på avdelningen Solen alder-sparare

Foto saknas

Sara Tengelin Thorsell

Ansvarig ledare
E-post: sara.thorsell@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-644 77 20

Ansvarig avdelningsledare för spåraravdelningen Solen

Ledare på avdelningen Månen alder-sparare

Foto saknas

Håkan Sengoltz

Ansvarig ledare
E-post: hakan.sengoltz@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-754 11 10

Ansvarig avdelningsledare för spåraravdelningen Månen

Foto saknas

Christer Wendel

Ledare, Kårutbildningsledare
E-post: christer.wendel@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-633 39 99

Foto saknas

Annelie Manneroja

Ledare
E-post: annelie.manneroja@huddingescoutkar.se
Mobil:
073-982 82 32

Foto saknas

Annika Eriksson

Ledare
E-post: annika.eriksson@huddingescoutkar.se
Mobil:
073-398 27 25

Foto saknas

Hanna Lundmark

Ledarassistent
E-post:

Foto saknas

Jonathan Morian Wernhammar

Ledarassistent
E-post:

Ledare på avdelningen Fablernas värld alder-upptackare

Foto saknas

Greta Näslund

Ansvarig ledare
E-post: greta.naslund@huddingescoutkar.se
Mobil:
076-217 56 95

Ansvarig avdelningsledare för upptäckaravdelningen Fablernas värld

Foto saknas

Marina Andersson

Ledare
E-post: marina.andersson@huddingescoutkar.se
Mobil:
0761 -860 351

Foto saknas

Magnus Lundgren

Ledare
E-post: magnus.lundgren@huddingescoutkar.se
Mobil:
073-56 57 540

Foto saknas

Mikael Thelin

Ledare
E-post: mikael.thelin@huddingescoutkar.se
Mobil:
076-760 2771

Ledare på avdelningen Vintergatan alder-upptackare

Foto saknas

Erik Austvik

Ansvarig avdelningsledare
E-post: erik.austvik@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-385 22 70

Ansvarig avdelningsledare för upptäckaravdelningen Vintergatan

Foto saknas

Per Hammarsjö

Ledare
E-post: per.hammarsjo@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-319 55 00

Ledare på avdelningen Tassen alder-aventyrare

Foto saknas

Ulrika Andersson

Ansvarig ledare
E-post: ulrika.andersson@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-322 13 38

Ansvarig avdelningsledare för äventyraravdelningen Tassen

Foto saknas

Calle Grehan

Ledare
E-post: carl.grehan@huddingescoutkar.se
Mobil:
073-447 23 48

Foto saknas

Mats Nordin

Ledare
E-post: mats.nordin@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-927 70 62

Foto saknas

Johan Kaving

Ledare
E-post: johan.kaving@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-579 19 25

Foto saknas

Gudrun Bergman

Ledare
E-post: gudrun.bergman@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-357 04 40

Foto saknas

Sara Thapper

Ledare
E-post: sara.thapper@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-958 97 58

Ledare på avdelningen Klon alder-aventyrare

Foto saknas

Claes Johansson

Ansvarig ledare
E-post: claes.johansson@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-318 75 64

Ansvarig avdelningsledare för äventyraravdelningen Klon

Foto saknas

Gunnar Magnusson

Ledare
E-post: gunnar.magnusson@huddingescoutkar.se
Telefon:
08-6767115

Foto saknas

Åsa Winfridsson

Ledare
E-post:
Mobil:
070-865 04 68

Foto saknas

Jenny Axelsson

Ledare
E-post: jenny.axelsson@huddingescoutkar.se
Mobil:
076-765 3805

Foto saknas

Mikael Thelin

Ledare
E-post: mikael.thelin@huddingescoutkar.se
Mobil:
076-760 2771

Ledare på avdelningen Fötterna alder-utmanare

Foto saknas

Andreas Johansson

Ansvarig ledare, Webbansvarig
E-post: andreas.johansson@huddingescoutkar.se
Mobil:
073-0779709

Ansvarig avdelningsledare för utmanaravdelningen Fötterna. Sköter även om hemsidan.

Foto saknas

Daniel Hrafnkelsson

Ledare
E-post: danielhrafnkelsson@hotmail.com
Mobil:
072-211 80 20

Kontaktperson för roverscoutlaget Big Foot alder-rover

Foto saknas

Josefin Fredriksson

Kontaktperson BigFoot,
E-post: josefin.j.fredriksson@gmail.com
Mobil:
073-684 98 02