Alla ledare

Ledare på avdelningen Solen alder-sparare

Ledare på avdelningen Månen alder-sparare

Foto saknas

Håkan Sengoltz

Ansvarig ledare
E-post: hakan.sengoltz@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-754 11 10

Ansvarig avdelningsledare för spåraravdelningen Månen

Foto saknas

Annelie Manneroja

Ledare
E-post: annelie.manneroja@huddingescoutkar.se
Mobil:
073-982 82 32

Foto saknas

Annika Eriksson

Ledare
E-post: annika.eriksson@huddingescoutkar.se
Mobil:
073-398 27 25

Foto saknas

Hanna Lundmark

Ledarassistent
E-post:

Ledare på avdelningen Fablernas värld alder-upptackare

Foto saknas

Ann Hjelm

Ansvarig ledare
E-post: ann.hjelm@huddingescoutkar.se

Ansvarig avdelningsledare för upptäckaravdelningen Fablernas Värld

Foto saknas

Marina Andersson

Ledare
E-post: marina.andersson@huddingescoutkar.se
Mobil:
0761 -860 351

Foto saknas

Magnus Lundgren

Ledare
E-post: magnus.lundgren@huddingescoutkar.se
Mobil:
073-56 57 540

Foto saknas

Mikael Thelin

Ledare
E-post: mikael.thelin@huddingescoutkar.se
Mobil:
076-760 2771

Ledare på avdelningen Vintergatan alder-upptackare

Foto saknas

Christer Wendel

Ansvarig avdelningsledare, Kårutbildningsledare
E-post: christer.wendel@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-633 39 99

Ansvarig avdelningsledare för upptäckaravdelningen Vintergatan

Ledare på avdelningen Tassen alder-aventyrare

Foto saknas

Johan Kaving

Ledare
E-post: johan.kaving@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-579 19 25

Ansvarig avdelningsledare för Äventyraravdelningen Tassen

Foto saknas

Calle Grehan

Ledare
E-post: carl.grehan@huddingescoutkar.se
Mobil:
073-447 23 48

Foto saknas

Mats Nordin

Ledare
E-post: mats.nordin@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-927 70 62

Foto saknas

Gudrun Bergman

Ledare
E-post: gudrun.bergman@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-357 04 40

Foto saknas

Sara Thapper

Ledare
E-post: sara.thapper@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-958 97 58

Ledare på avdelningen Klon alder-aventyrare

Foto saknas

Jenny Axelsson

Ledare
E-post: jenny.axelsson@huddingescoutkar.se
Mobil:
076-765 3805

Ansvarig avdelningsledare för Äventyraravdelningen Klon.

Foto saknas

Gunnar Magnusson

Ledare
E-post: gunnar.magnusson@huddingescoutkar.se
Telefon:
08-6767115

Foto saknas

Åsa Winfridsson

Ledare
E-post:
Mobil:
070-865 04 68

Foto saknas

Mathias Axelsson

Ledare
E-post: mathias.axelsson@huddingescoutkar.se
Mobil:
073-972 02 24

Foto saknas

Mikael Thelin

Ledare
E-post: mikael.thelin@huddingescoutkar.se
Mobil:
076-760 2771

Ledare på avdelningen Fötterna alder-utmanare

Foto saknas

Andreas Johansson

Ansvarig ledare, Webbansvarig
E-post: andreas.johansson@huddingescoutkar.se
Mobil:
073-0779709

Ansvarig avdelningsledare för utmanaravdelningen Fötterna. Sköter om hemsidan.

Foto saknas

Daniel Hrafnkelsson

Ledare
E-post: danielhrafnkelsson@hotmail.com
Mobil:
072-211 80 20

Foto saknas

Ulrika Andersson

Ledare
E-post: ulrika.andersson@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-322 13 38

Foto saknas

Claes Johansson

Ledare
E-post: claes.johansson@huddingescoutkar.se
Mobil:
070-318 75 64

Kontaktperson för roverscoutlaget Big Foot alder-rover

Foto saknas

Jonathan Morian Wernhammar

Roverlagsrepresentant
E-post: jonathan.morian@huddingescoutkar.se

Kontaktperson för roverlaget Big Foot